Visos kategorijos
EN

Apie

Pagrindinis> Apie

APIE MUS

„Hunan Green Star Biotechnology Co., Ltd.“ („Green Star“) yra įmonė, teikianti visas biologiškai skaidomas medžiagas, PLA produktus ir sistemų sprendimus, kurią įkūrė ekspertų ir gydytojų komanda iš žinomo Kinijos universiteto Biomedžiagų tyrimų centro. .

Produktai pasižymi puikiu biologiniu skaidomumu ir fizinėmis originalių polimerinių medžiagų savybėmis, kurios gali pakeisti įprastus naftos chemijos plastiko gaminius. Įmonė nuolat diegia naujoves ir praturtina savo gaminių serijas, kurios gali būti plačiai naudojamos žemės ūkio, maisto, atliekų šalinimo, farmacijos, elektros prietaisų ir kasdieninių reikmenų pakuotėse.

Mūsų tyrimų ir plėtros komanda, kurios misija yra „Padėti sumažinti pasaulinę plastiko taršą ir skatinti ekologišką vystymąsi pasaulyje“, nuolat diegia naujoves ir griežtai laikosi gamybos standartų. Visi mūsų gaminiai atitiko pramoninius kompostavimo standartus, patvirtintus Europos TUV ir Amerikos BPI. Pasižymi ne tik puikiu našumu, bet ir neprilygstamais pranašumais mažinant energijos suvartojimą ir anglies dvideginio (CO2) išmetimą. Mūsų gaminiai sėkmingai įžengė į Kinijos, JAV, Italijos, Vokietijos, Kanados, Japonijos, Suomijos, Prancūzijos, Brazilijos ir kitų šalių rinkas. Užjūrio rinkose paklausa išlieka didžiulė.

MŪSŲ FAKTŪRA

ĮMONĖS KOMANDA